LA SARTA, dinamik; eğlenceli, sürekli değişen moda trendlerini yakalamak isteyen, özgür ruhlu, farklı görünmeyi seven kadınları bir araya getirmeyi hedefleyen bir moda markasıdır!

 

Firmamız, uzun yıllardır global markalar için konfeksiyon üretimi yapmaktadır. Üretimde ve tasarımda olan tecrübemiz ile 2020 yılında toptan üretimlerimizin yanısıra  kendi markamız olan La Sarta’yı kurmaya karar verdik. Koleksiyonumuzun tamamı İstanbul’da bulunan kendi üretim tesislerimizde üretilmektedir.

 

İstanbul’daki merkez ofisimiz ve Barselona’daki tasarım ofisimiz ile müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün ekibimizi sınırlar ötesinde büyütüyoruz. Tutkulu ve eğlenceyi seven bireylerden oluşan La Sarta ekibi ile modaya uygun, makul fiyatlı, yüksek kaliteli parçaları sizlere sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

 

Tasarımlarımızı hazırlarken en hassas olduğumuz konu kumaşlarımız. Kumaşlarımızı seçerken çoğunlukla çevreye duyarlı olmalarına özen gösteriyoruz.

 

Eşsiz tasarımlar üretmenin yanı sıra, her gün daha da sürdürülebilir ürünler üzerinde çalışıyoruz. Hepimiz için yaşanabilir bir dünyada hedefimiz %100 sürdürülebilir olmak.

La Sarta kadınına, modanın sınırlarını aşabileceği benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaya hazırız!

 

Sizlerin bize ilham verdiğiniz gibi bizim hikayemizin de size ilham vermesini umuyoruz.

 

Bizi bu yolculuğumuzda desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

 

Çiğdem M. FIRAT

 

Founder

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR