TESLİMAT

La Sarta, siparişiniz ve ödemeniz alındığında size bir onay e-postası gönderir. Siparişiniz Türkiye içine 7 iş günü içinde ücretsiz olarak kargolanır. Siparişe özel hazırlanan ürünlerde ise teslim süresi 7 ila 14 iş günüdür. Ön sipariş alınan ürünler için teslim süresi ürün sayfasında belirtilen tarihten itibaren 7 iş günüdür.

Kargo takip numaranız ise, paketiniz yola çıktığında tarafınıza SMS ve E-posta yolu ile bildirilecek olup, ayrıca size bildirilen takip numarası ile ilgili kargo takip sisteminden de yapılabilmektedir. Yurtiçi Kargo takip sayfası için buraya tıklayarak takip sayfasına ulaşabilirsiniz.

ONLINE SİPARİŞLER İÇİN DEĞİŞİM / İADE KABUL KOŞULLARI

Öncelikle siparişiniz için teşekkür ederiz. Yurtiçinden alınan online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz, ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde La Sarta'nın iletişim sayfasında bulunan resmi adresine ulaştırılması durumunda kabul edilir.  Hatalı veya ayıplı olduğunu düşündüğünüz ürünler için ise kargonun tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 2 gün içerisinde La Sarta’ya yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

Değişim ve İadelere ilişkin taleplerinizi aşağıdaki 'Bildirim Oluştur' kutucuklarından, ya da [email protected] a bir mail göndererek bize iletebilirsiniz.

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünlere ilişkin kargoların, ürünler La Sarta’ya ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu hatırlatmak isteriz. İade veya değişimi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde, ayıpsız ve orijinal paketi / aksesuarları ile iade edilmelidir. Ürün koruma bandı çıkartılmış ürünlerin kullanılmış olduğu ve cayma hakkından feragat olunduğu varsayılacak, dolayısıyla değişim ve iadesinin kabulü mümkün olmayacaktır. Bununla birlikte siz müşterilerimizin isteği üzerine özel olarak hazırlanan siparişler için ise iade ve değişim yapılamamaktadır.

DEĞİŞİM

  • Değişim Koşulları

Aldığınız ürünü değiştirmek için kullanılmamış ürünü süresi içinde tarafımıza ulaştırmanız ve aşağıdaki mesaj kutusundan hangi ürün / bedenle değişim yapmak istediğinizi ve sipariş numaranızı yazılı olarak tarafımıza iletmeniz yeterlidir.

Değişim yapılacak ürünün kargosunu bize ulaştırmak için anlaşmalı kargo firmalarından birine gidip, aşağıdaki ilgili kodu ileterek paketinizi bize ücretsiz şekilde geri gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmalarıyla yapılan gönderiler ise, ödemesi ancak tarafınızdan gerçekleştirildiği takdirde kabul edilecektir. *Değişim kargonuzun bize ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili bilgi taleplerine sipariş yoğunluğu nedeniyle geri dönüş yapamıyoruz. Bu bilgiyi ilgili kargo firmasının kargo takip sayfalarından, size verilen takip koduyla alabilirsiniz.

Uluslararası siparişlerinizle ilgili değişim gönderi ücretleri ise alıcıya aittir. İlgili değişim taleplerinizi gerçekleştirebilmemiz için, ürünlerin tarafımıza iade kargo ve yurtdışı gümrük bedelleri ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde teslim edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Sonradan gönderilecek değişim ürününe ilişkin gönderim ücretleri ise tarafınıza gönderilecek ödeme linki ile tahsil edilecektir.

  • Değişim işlemleriniz kargonuz elimize ulaştıktan sonra yeni ürününüzün tarafınıza 7 iş günü içinde kargolanmasıyla tamamlanacaktır.

İADE

Aldığınız ürünü iade etmek için kullanılmamış ürünü süresi içinde tarafımıza ulaştırmanız ve aşağıdaki mesaj kutusundan tarafımıza sipariş numaranız ile iade talebinizi yazılı olarak bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Şunu belirtmek isteriz ki ürünlerimizden memnun kalmanız bizim için çok önemli, bu nedenle aldığınız ürünü neden iade etmek istediğiniz geri bildirimini bizimle paylaşabilirseniz çok seviniriz. Böylece belki size farklı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Ayrıca beden değişimi veya başka bir ürünle değişim hakkınız olduğunu da hatırlatmak isteriz. Detaylı bilgi için soldaki sütunu inceleyebilirsiniz.

  • İade kargonuzu bize ulaştırmak için anlaşmalı kargo firmalarından birine gidip, aşağıdaki ilgili kodu ileterek paketinizi bize ücretsiz şekilde geri gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmalarıyla yapılan gönderiler ise, ödemesi ancak tarafınızdan gerçekleştirildiği takdirde kabul edilecektir.
  • İade kargonuzun bize ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili bilgi taleplerine sipariş yoğunluğu nedeniyle geri dönüş yapamıyoruz. Bu bilgiyi ilgili kargo firmasının kargo takip sayfalarından, size verilen takip koduyla alabilirsiniz.
  • İade kargonuz elimize ulaştığında, ürünün kondisyonu incelendikten sonra uygun bulunan tüm haklı taleplerin sipariş bedelinin geri ödenmesi 14 iş günü içinde tamamlanacaktır.
  • İade talebinizin uygun bulunmadığı durumlar için ise ekibimiz detaylı bir mail ile sizinle iletişime geçiyor olacaktır.
  •  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR